Eindexamenyogatrainers in NL

Gecertificeerde en zelfstandig werkende trainers

Rechtstreeks contact,  snel, simpel

Geen trainer bij jou in de buurt?

Staat er alleen een plaatsnaam?

Vul het formulier in, dan gaan wij een trainer voor je zoeken.

Abcoude

Amsterdam

Gentle Beginnings - Mirjam Heemskerk - www.gentlebeginnings.nl

 

Arnhem

Irene Aronstein - liveyourcaretag@gmail.com- www.liveyourcaretag.nl

 

Badhoevedorp

 

Bergschenhoek

Kim Kahmann - kim@vivalavia.nl - www.vivalavia.nl

Blokzijl

Yogastudio ‘Mijn Yoga’- Geke Zelhorst - www.mijn-yoga.nl

 

Clinge

 

Cuijk

 

Deurne

Joyce Tromp - www.het-yogatelier.nl - www.hetlevensatelier.nl

 

Dongen

 

Duiven

Yoga Adéle - Adéle Zwinkels - info@yoga-adele.nl - www.yoga-adele.nl - 06-46270761

 

Ede

Jadana Yoga - Eveliena van Dorrestein -  jadana.yoga@gmail.com

 

Eindhoven

Yoga inside - Ingrid de Graaff - www.yogainside.nl

 

Franeker

Praktijk Zandstra en van der Meer -  Sjaardemastraat 19 8801 KW Franeker - Harmet van der Meer -

www.zandstraenvandermeer.nl

 

Goirle

 

Gouda

Petra Biemans - happykidsyogagouda@gmail.com - www.happyyogagouda.nl 

Jantsje Dekker - Paracelsus – Westhaven 54 – www.paracelsusgouda.nl

 

Hellevoetsluis

Yoga Mula - Sandra de Jager - www.yogamula.nl

Hoogezand

Yvonne Mulder - de Jong mindful yoga en tai chi - qigong docent - FBpagina Tinkerbellontspanning - 06-14327550

 

Hoek van Holland

 

Kerkrade

 

Krimpen ad IJssel

 

Maastricht

 

Molenschot

 

Nieuwerkerk a/d IJssel

ZELF soepel & ontspannen - Anette Hogeboom - zelfyoga@gmail.com - www.zelfyoga.nl

06-45178272

Nijmegen / Millingen a/d Rijn

Maaike geeft Yoga -  Maaike Kool - www.maaikegeeftyoga.nl

 

Nootdorp

 

Oirschot

 

Oosterbeek

Shiva Yoga & Coaching - Mishja Camphuijzen - info@shivayoga.nl - www.shivayoga.nl

 

Oud-Beijerland

Jolanda Ruissen - jolanda@tobeyoung.nl - www.tobeyoung.nl

 

Overloon

 

Rotterdam - Hillegersberg - Schiebroek

 Doremindme - Renske de Haan - Yogastudio Do-Zen en op locatie - doremindme.nl - renske@doremindme.nl - 06-80131003

 

Rozendaal

Cindy Brokking - cindybrokking@gmail.com - www.deyogamat.com

Rijsenhout / Haarlemmermeer

ZazenYoga - Marijke Ohlenbusch - www.zazenyoga.nl

 

Spijkenisse

Clearly Organized - Catherine McGivern

 

Tilburg

Edit Derix - editderix@gmail.com

Veenoord

 

Vleuten

 

Voorburg

Westland

Innsaei Yoga - Sonja Visser - 06-40472340 - innsaeiyogaencoaching@gmail.com

 

Woltersum

Yogacentrum Monique van Velze – Kollerijweg 7a 9795 PL Woltersum

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now